banners/36.jpg

Spa pod Warszawą

Wizyta w Sielanka SPA w hotelu Sielanka nad Pilicą dostarczy Ci niezapomnianych przeżyć. Nasze profesjonalne centrum spa i wellness oferuje bogatą gamę zabiegów relaksacyjnych, regeneracyjnych i odmładzających. Oferujemy zarówno wodne spa z basenem krytym z brodzikiem dla dzieci, obszernym jacuzzi, sauną fińską, łaźnią parową, natryskami i masażem stóp metodą Kneippa, oraz strefę zabiegową, w której przeprowadzamy zabiegi pielęgnacyjne i relaksacyjne. Ponadto oferujemy peelingi, maski i okłady błotne, aromaterapię, wygładzanie zmarszczek i redukowanie cellulitu.

Poszukując relaksu z dala od zgiełku miasta warto wybrać klubowy hotel spa. W ofercie zabiegowej znajdują sie zabiegi dla kobiet i mężczyzn. Dodatkowo przygotowaliśmy zabiegi dla najmłodszych Gości Hotelu. Dla gości chcących w pełni skorzystać z zabiegów spa i wellness, oferujemy weekend spa, oraz inne pakiety pobytowe SPA. Oferujemy także spa dla większych grup, oraz klientów biznesowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

SIELANKA SPA to oryginalna, autorska koncepcja opracowana przez twórców Hotelu Sielanka nad Pilicą we współpracy m.in. z renomowaną włoską firmą [ comfort zone ]oraz hiszpańską SKEYNDOR skierowana głównie na zabiegi na twarz..

SIELANKA SPA to połączenie wysmakowanej przestrzeni relaksacyjnej z pięknym minimalistycznym wystrojem, szlachetnymi materiałami oraz nowoczesnym wyposażeniem, które gwarantuje idealne warunki do odpoczynku oraz kompleksowej regeneracji ciała i duszy.

SIELANKA SPA składa się z dwóch części:  gabinetów zabiegowych z szerokim wachlarzem zabiegów pielęgnacyjnych, strefy relaksacyjnej z obszernym jacuzzi, sauną fińską, łaźnią parową, systemem masażu stóp Kneipp, natryskiem wrażeń i leżakownią oraz KRYTYM BASENEM.

NOWOŚĆ! SPA GARDEN  to zewnętrzna strefa SPA z sauną fińską oraz jacuzzi z widokiem na sielankowe łąki.ł

SIELANKA SPA to miejsce wyjątkowe, które idealnie dopełnia ofertę Hotelu zarówno dla tych gości, którzy intensywnie uczestniczą w spotkaniach biznesowych jak i tych, którzy aktywnie korzystają z szerokiej oferty wypoczynku na świeżym powietrzu w cudownych plenerach Puszczy Stromeckiej i Doliny  Pilicy.

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek - Piątek: od 15:00 do 21:00
  • Sobota: od 09:00 do 21:00
  • Niedziela: od 09:00 do 20:00

W godzinach 19:00-21:00 i 19:00-20:00 strefa saun i jacuzzi dla dorosłych.

Cennik korzystania z tzw. ścieżki wodnej SIELANKA SPA:

  • Goście hotelowi - bezpłatnie
  • Scieżka wodna na wyłączność poza godzinami otwarcia  - 200zł/osoba
  • Goście Spa nie nocujący w hotelu opłata 60zł/dorosły, 30zł dziecko 4-12 lat, dzieci do lat 4 bezpłatnie

Prywatne korzystanie ze SPA dla gości hotelowych:

  • 200 zł od osoby - dostępne tylko za wcześniejszą rezerwacją na godzinę przed lub na godzinę po normalnym czasie funkcjonowania SPA

Ze ścieżki wodnej mogą korzystać dzieci od 14 roku życia pod warunkiem, że pozostają pod opieką rodziców.
Zabiegi w gabinetach kosmetycznych są potwierdzane tylko za wcześniejszą rezerwacją.

Rezerwacje zabiegów

Szanowni Goście, ze względu na duże zainteresowanie zabiegami prosimy o wcześniejsze dokonywanie rezerwacji w celu zagwarantowania usługi w dogodnym dla Państwa terminie. Jednocześnie informujemy, że wszelkie spóźnienia na umówioną godzinę będą skutkowały skróceniem zabiegu bądź jego odwołaniem.

Kontakt:

Recepcja SIELANKA SPA - w godzinach otwarcia SPA
Tel: 48 666 16 36
E-mail: spa@sielanka.pl

Recepcja Hotelowa - w czasie kiedy SPA jest nieczynne
Tel: 48 666 16 00
E-mail: hotel@sielanka.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij