Klub Przyjaciół Sielanki
banners/36.jpg

Spa pod Warszawą

Wizyta w Sielanka SPA w hotelu Sielanka nad Pilicą dostarczy Ci niezapomnianych przeżyć. Nasze profesjonalne centrum spa i wellness oferuje bogatą gamę zabiegów relaksacyjnych, regeneracyjnych i odmładzających. Oferujemy zarówno wodne spa z basenem krytym z brodzikiem dla dzieci, obszernym jacuzzi, sauną fińską, łaźnią parową, natryskami i masażem stóp metodą Kneippa, oraz suche spa, w którym przeprowadzamy różnorodne zabiegi pielęgnacyjne i relaksacyjne. Nasi goście mają bowiem do wyboru niemal 10 rodzajów masaży. Ponadto oferujemy peelingi, maseczki błotne, aromaterapię, depilację, wygładzanie zmarszczek i redukowanie cellulitu.

Poszukując relaksu z dala od zgiełku miasta warto wybrać zaciszny hotel spa. Warszawa i okolice to zanieczyszczone, stresujące środowisko, dlatego na weekend spa warto udaćsię do Sielanki - spa pod Warszawą. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla pań jak i panów - przy czym oczywiście dla każdej płci oferujemy specjalne zabiegi. Dla gości chcących w pełni skorzystać z zabiegów spa i wellness, oferujemy weekend spa, oraz pakiety spa dla 1-3 osób. Oferujemy także spa dla większych grup, oraz klientów biznesowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

SIELANKA SPA to oryginalna, autorska koncepcja opracowana przez twórców Hotelu Sielanka nad Pilicą we współpracy m.in. z renomowaną włoską firmą [ comfort zone ]oraz hiszpańską SKEYNDOR skierowana głównie na zabiegi na twarz..

SIELANKA SPA to połączenie wysmakowanej przestrzeni relaksacyjnej z pięknym minimalistycznym wystrojem, szlachetnymi materiałami oraz nowoczesnym wyposażeniem, które gwarantuje idealne warunki do odpoczynku oraz kompleksowej regeneracji ciała i duszy.

SIELANKA SPA składa się z dwóch części:  gabinetów zabiegowych z szerokim wachlarzem zabiegów pielęgnacyjnych, strefy relaksacyjnej z obszernym jacuzzi, sauną fińską, łaźnią parową, systemem masażu stóp Kneipp, natryskiem wrażeń i leżakownią oraz NOWO OTWARTYM BASENEM.

SIELANKA SPA to miejsce wyjątkowe, które idealnie dopełnia ofertę Hotelu zarówno dla tych gości, którzy intensywnie uczestniczą w spotkaniach biznesowych jak i tych, którzy aktywnie korzystają z szerokiej oferty wypoczynku na świeżym powietrzu w cudownych plenerach Puszczy Stromeckiej i Doliny  Pilicy.

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek - Piątek: od 15:00 do 21:00
  • Sobota: od 09:00 do 21:00
  • Niedziela: od 09:00 do 20:00

Cennik korzystania z tzw. ścieżki wodnej SIELANKA SPA:

  • Goście hotelowi - bezpłatnie

Prywatne korzystanie ze SPA dla gości hotelowych:

  • 100 zł od osoby - dostępne tylko za wcześniejszą rezerwacją na godzinę przed lub na godzinę po normalnym czasie funkcjonowania SPA

Ze ścieżki wodnej mogą korzystać dzieci od 14 roku życia pod warunkiem, że pozostają pod opieką rodziców.
Zabiegi w gabinetach kosmetycznych są potwierdzane tylko za wcześniejszą rezerwacją.

Rezerwacje zabiegów

Szanowni Goście, ze względu na duże zainteresowanie zabiegami prosimy o wcześniejsze dokonywanie rezerwacji w celu zagwarantowania usługi w dogodnym dla Państwa terminie. Jednocześnie informujemy, że wszelkie spóźnienia na umówioną godzinę będą skutkowały skróceniem zabiegu bądź jego odwołaniem.

Kontakt:

Recepcja SIELANKA SPA - w godzinach otwarcia SPA
Tel: 48 666 16 36
E-mail: spa@sielanka.pl

Recepcja Hotelowa - w czasie kiedy SPA jest nieczynne
Tel: 48 666 16 00
E-mail: hotel@sielanka.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij