banners/43.jpg

Kompania Piwowarska

Kompania Piwowarska jest największym przedsiębiorstwem piwowarskim w Polsce. Kilkusetletnie doświadczenia w warzeniu piwa, nowoczesne technologie i rygorystyczne przestrzeganie zasad produkcji na światowym poziomie gwarantują najwyższą jakość naszych produktów. W Hotelu Sielanka nad Pilicą goście mogą skosztować własnie piw z tej branży piwowarskiej. Nasi Goście będą mogli poczuć smaki  najpopularniszejszych  polskich  piw . W naszym asortymencie goście odnajdą różnorodne smaki takie jak :

  • Tradycyjne Tyskie Klasyczne, które zachwyca jasnobursztynowym kolorem i gęstą, białą pianą. Lekko goryczkowe obfitujące w nuty słodowo-zbożowe oraz akcenty cytrusów i biszkoptów. Doskonłe do dań rybnych, z wieprzowiny oraz do twardych serów. 
  • Książece Złote Pszeniczne , piwo doskonałe dla tych, którzy lubią łagodne smaki i szukają orzeźwienia. Podkreśla smak dań z drobiu, lekkich sałatek a także wędzonych serów. 
  • Lech Free jest doskonałą alternatywą dla kierowców. Bezalkoholowe piwo o doskonałym piwnym samku  doskonale pasuje do dań z bałym mięsem, drobiu a także potrwa z grilla. 
  • Pilsner Urquell to klasyczny czeski pilzner, w którym subtelna słodycz harmoinizuje się z aksamitną goryczką. Podkre śla smak kuchni czeskiej, żółtych serów, orzechów, suszonych owoców, ziół, tłustych mięs i dań grillowych. 
  • Grolsch to szlachetny holenderski Premium Lager czyli interesujące piwo dla ciekawych ludzi. Wyróżnia je unikalny smak, wytrwany aromat, który zawdzięcza połączeniu dwóch odmian chmielu. Świetnie komponuje się z owocami morza, jagnięciną, sałat z drobiem, ziołami, pikanymi wędlinami oraz wędlinami dojrzewającymi. 

 

W/w pozycje to tylko niektóre spośród tych, których będą mogli skosztować Nasi Goście. 


 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij