Klub Przyjaciół Sielanki
banners/43.jpg

Wino

Wina ze Słonecznej Toskanii

Hotel Sielanka to jedyne miejsce w Polsce które poprzez bezpośredni import, daje swoim gościom możliwość delektowania się wybornym smakiem czerwonych i białych win wytwarzanych w jednej z najznakomitszych rodzinnych winnic z Regionu Chianti w Toskanii. Prawie czteroletnia bliska współpraca pozwala nam na oferowanie win o znakomitej relacji cen do jakości, takich jak : Chianti Classico i Chianti Classico Riserva.
 
Familia Losi, której pasja tworzenia win sięga 1870 roku, to wspaniały przykład rodzinnych tradycji winiarskich, w ramach których pielęgnuje się utrwalone od lat metody uprawy winorośli przy jednoczesnym wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.
W efekcie powstają wina wielkie i niepowtarzalne, które stanowią prawdziwą esencję szlachetnych win toskańskich z Regionu Chianti.

Zapraszamy do delektowania  się wybranymi winami ,które mogą stanowić  wspaniałe uzupełnienie  dań przygotowanych  przez Sielankowego Szefa Kuchni lub mogą stać się oryginalną pamiątką z pobytu w Dolinie Pilicy.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij