tel.: +48 48 666 16 00 Kup voucher
Sielanka nad Pilicą , Warka Sielanka nad Pilicą , Warka
Sielanka nad Pilicą , Warka
przyjazd
27 lis ' 20
wyjazd
28 lis ' 20
Obrazek w bannerze

Piłka nożna

  1. Strona główna
  2. Aktywnie
  3. Piłka nożna
Obrazek tła
Wielkie emocje

Wielkie emocje

Do wielu dziedzin sportu i aktywnego wypoczynku, które można uprawiać w Sielance, w 2012 roku doszła jeszcze piłka nożna. Na terenie Farmy powstał rekomendowany przez UEFA piłkarski ośrodek treningowo - pobytowy. Zalety Sielanki doceniła narodowa drużyna Chorwacji która wybrała Hotel Sielanka nad Pilicą oraz centrum piłkarskie, jako swoją bazę na czas EURO 2012. Emocje i ducha rywalizacji w warunkach, z których na codzień korzystają profesjonalne ekipy piłkarskie mogą poczuć również pracownicy firm, które chciałyby organizować tutaj swoje rozgrywki korporacyjne czy imprezy sportowo - rekreacyjne.

Obrazek tła

Oferta dla klubów piłkarskich

Znakomita infrastruktura sportowa oraz warunki pobytowe w połączeniu z malowniczą i dogodną pod względem komunikacyjnym lokalizacją ośrodka, a także autentyczna gościnność i profesjonalna obsługa sprawiają, że Sielanka jest idealnym rozwiązaniem dla klubów piłkarskich w okresach zgrupowań międzysezonowych.

Zobacz ofertę
Oferta dla klubów piłkarskich
zdrowy hotel
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij