tel.: +48 48 666 16 00 Buy voucher
Sielanka nad Pilicą , Warka Sielanka nad Pilicą , Warka
Sielanka nad Pilicą , Warka
Check-in
10 Aug ' 22
Check-out
11 Aug ' 22
Obrazek w bannerze

Sport

  1. Home page
  2. Sport
Zgrupowania piłkarskie

Zgrupowania piłkarskie

Dysponujemy profesjonalnym boiskiem piłkarskim o standardach UEFA oraz zapleczem do rekreacji i odnowy biologicznej, co pozwala nam gościć kluby i drużyny piłkarskie. W trakcie EURO 2012 stacjonowała u nas reprezentacja Chorwacji, a w ostatnich latach wielokrotnie gościliśmy polską kadrę narodową oraz szereg ligowych klubów.

Obrazek tła

Zaplecze treningowe

 

Główne boisko znajduje się sto metrów od hotelu, w zacisznym miejscu, a taka lokalizacja zapewnia komfort gościom, jak i sportowcom. Boisko o wymiarach 105x68 m i specjalistycznej murawie, wyposażone jest w strefy bezpieczeństwa po bokach, piłkochwyty, zadaszenie dla trenerów. Istnieje możliwość instalacji przenośnych trybun. Dysponujemy także boiskiem treningowym 35x68 m przeznaczonym do szkoleń bramkarskich.

 

 

 

 

 

Zaplecze treningowe
 
Obrazek tła
Spływy kajakowe

Spływy kajakowe

Czysta woda, urocze piaszczyste plaże i nieskończone bogactwo przyrody wokół sprawiają, że Dolina Pilicy jest jednym z najbardziej urokliwych szlaków kajakowych w Polsce. Będąc w naszym hotelu można wybrać się na całodniowy lub kilkugodzinny spływ kajakowy, decydując się na start w Białobrzegach, Białej Górze lub Budach Michałowskich. Obsługa hotelu pomoże w wypożyczeniu kajaków oraz transporcie na miejsce rozpoczęcia spływu. Dodatkowe usługi przewodników i ratowników są również dostępne.

Zobacz cennik
Obrazek tła

Wędkarstwo

Pilica słynie ze swej czystości, a w jej wodach wciąż łatwo spotkać ryby wielu gatunków. Wędkowanie to jeden ze sposobów, aby delektować się spokojem tych okolic. W spokojniejszej wodzie możemy złowić leszcze, płocie, krąpie, gdy zaś ustawimy się w kierunku nurtu, to zdobyczą mogą być klenie i jazie, Mniej doświadczonych wędkarzy namawiamy do nauki wędkowania przy naszych zarybionych stawach. Opłata wędkarska wynosi 20 PLN. Szczegółowe informacje w recepcji hotelowej.

 

 

 

 

Wędkarstwo
Obrazek tła
Rowery

Rowery

Goście mogą skorzystać z hotelowej wypożyczalnia rowerów, aby na dwóch kółkach penetrować malownicze obszary nad rzeką Pilicą oraz leśne szlaki Puszczy Stromeckiej. Do dyspozycji oddajemy rowery dla dorosłych (również z fotelikiem dla dzieci) oraz rowery dla dzieci i młodzieży.

Cały dzień

40 zł

Maks. 2 godziny

20 zł

Obrazek tła

Nordic Walking

W recepcji można wypożyczyć kije do nordic walkingu, aby ruszyć na marsz wzdłuż Pilicy. Idąc brzegiem rzeki, poprzez zielone łęgi lub ścieżkami skrajem Puszczy Stromeckiej, można odpocząć zapomnieć o zgiełku cywilizacji, napawając się niczym niezmąconą ciszą, pięknem dzikiej przyrody i malowniczymi pejzażami.

wynajem jednej pary kijków

15 zł maks. 2 h

wynajem jednej pary kijków

30 zł cały dzień

Nordic Walking
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close