tel.: +48 48 666 16 00 Kup voucher
Sielanka nad Pilicą , Warka Sielanka nad Pilicą , Warka
Sielanka nad Pilicą , Warka
przyjazd
18 lis ' 18
wyjazd
19 lis ' 18
Obrazek w bannerze

Jazda konna

Obrazek w bannerze

Jazda konna

 1. Strona główna
 2. Aktywnie
 3. Jazda konna
Obrazek tła
Piękno natury

Piękno natury

Ośrodek jeździecki Farma Sielanka to miejsce, w którym miłość do koni, sportowa rywalizacja, wrażliwość na piękno natury wzajemnie się przenikają. Osiąganie najwyższego poziomu w sztuce jeździeckiej i wyjątkowa troska o konie z jednej strony, z drugiej zaś dbałość o zadowolenie naszych gości wyróżnia nasz ośrodek.

Obrazek tła

Pełen profesjonalizm

Farma Sielanka położona jest na powierzchni ponad 100 ha. Na terenie ośrodka znajduje się kryta ujeżdżalnia z regularnie zraszanym profesjonalnym fizelinowo-piaskowym podłożem oraz ogrodzony plac do jazdy o wymiarach 120 x 60 m ze sportowym, zdrenowanym podłożem z wierzchnią warstwą fizelinowo-kwarcytową. Posiadamy komplet przeszkód skokowych oraz czworobok.

Pełen profesjonalizm

Oferta

Jazdy rekreacyjne i na lonży

Na Farmie Sielanka oferujemy jazdy rekreacyjne dla początkujących i zaawansowanych jeźdźców. Lekcje (indywidualne lub w grupach do trzech osób) odbywają się na różnych poziomach zaawansowania: od jazdy na lonży poprzez wyjazdy w teren. Oferujemy doskonale przygotowane, zrównoważone konie oraz profesjonalny instruktaż

Cennik jazd rekreacyjnych:

 • Karnet - 10 lekcji (pn-pt) - 500 zł. Jazdy są do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy, w dniach od poniedziałku do piątku.
 • Jedna lekcja
  • 60 zł/os - jazda na lonży (30 minut)
  • 80 zł/os - jazda z instruktorem indywidualna lub w grupie maksymalnie do 4 osób (45 minut) w ujeżdżalni lub na parkurze
  • 120 zł/os – gwarantowana indywidualna jazda z instruktorem (45 minut) w ujeżdżalni lub na parkurze
  • 120 zł/os - jazda z instruktorem: indywidualna lub w grupie maksymalnie do 4 osób (45 minut) w terenie (tylko po weryfikacji umiejętności każdego jeźdźca)
 • Oprowadzanie na kucykach - 30 zł za 15 minut

Rezerwacja jazd:

Recepcja Hotelowa:
tel.: +48 (48) 666 16 00;
e-mail: hotel@sielanka.pl

Przejażdżki bryczką lub saniami

Nie trzeba być wytrawnym jeźdźcem, żeby docenić piękno koni i radość przejażdżki prawdziwą bryczką, wozem konnym lub saniami. Okalające Sielankę piękne łęgi nadpiliczne i leśne dukty stwarzają idealną scenerię do romantycznych wycieczek, o każdej porze roku, dla zakochanych par, rodzin czy grup przyjaciół.

W zależności od oczekiwań przejażdżka może skończyć się ogniskiem z pieczeniem kiełbasek lub piknikiem gdzieś na polanie w środku puszczy albo nad jedną z białych plaż nad Pilicą.

Cennik:

 • Przejażdżka bryczką - 60 minut - 180 zł. Bryczka mieści maksymalnie 5 osób
 • Przejażdżka saniami - 60 minut - 180 zł. Sanie mieszczą maksymalnie 4 osoby. Usługa dostępna w zależności od warunków pogodowych.
 • Przejażdżka dużym wozem - 60 minut - 750 zł. Wóz mieści maksymalnie 20 osób
 • Przejażdżka dużymi saniami - 60 minut - 750 zł. Sanie mieszczą maksymalnie 12 osób. Usługa dostępna w zależności od warunków pogodowych.

Regulamin jazd konnych.

Kontakt:

Recepcja Hotelowa:
tel.: +48 (48) 666 16 00;
e-mail: hotel@sielanka.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij