tel.: +48 48 666 16 00 Kup voucher
Sielanka nad Pilicą , Warka Sielanka nad Pilicą , Warka
Sielanka nad Pilicą , Warka
przyjazd
10 sie ' 22
wyjazd
11 sie ' 22
Obrazek w bannerze

Atrakcje dla firm

  1. Strona główna
  2. Biznes
  3. Atrakcje dla firm

Imprezy firmowe

Organizując pobyt firmowy, konferencję lub szkolenie w Sielance, można prosić o przygotowanie oferty szytej na miarę lub skorzystać z naszych autorskich propozycji. Bazując na doskonałej znajomości naszego obiektu i jego zielonych okolic przygotowaliśmy szereg scenariuszy na imprezy integracyjne. Od gier terenowych wymagających aktywności fizycznej do tematycznych wieczorów, realizowanych w naszych salach eventowych.

Jazdy konne

Ośrodek jeździecki Farma Sielanka to miejsce, w którym miłość do koni, sportowa rywalizacja, wrażliwość na piękno natury i zamiłowanie do sztuki współczesnej wzajemnie się przenikają. Nasze konie są spokojne i znakomicie ujeżdżone. Można u nas jeździć konno zarówno rekreacyjnie, jak i sportowo.

 

 

Igrzyska konne

Atrakcja skierowana jest dla osób, które chciałyby spróbować swoich sił w siodle a nie miały dotychczas takiego doświadczenia.  Uczestnicy prowadzeni są  przez wykwalifikowanego instruktora , na bardzo spokojnym koniu. Po chwili rozgrzewki, której celem jest poznanie się z koniem zawodnicy pokonują trasę konno, z kubkiem wody lub z jajkiem na łyżce. Kolejnymi zadaniami są:  rzut piłeczką do kosza, zawieszenie  kapelusza na wieszaku i powrót przez  labirynt.  Rywalizacja może być pomiędzy poszczególnymi uczestnikami lub pomiędzy drużynami.
Optymalna  ilość uczestników zabawy do 6 osób / 1 koń. Preferowany strój sportowy (wygodne spodnie, buty na niskim obcasie).
Czas trwania: 60 min

Końskim Szlakiem - chwila wytchnienia od szkolenia

Zwiedzanie ośrodka jeździeckiego (stajnie, ujeżdżalnie, siodlarnie, szorownia, karuzela dla koni, kryta ujeżdżalnia), połączone z gawędą o koniach. Omawianie są podstawowe informacje z hipologii : żywienie i pielęgnacja koni, rasy i maści koni, dyscypliny jeździeckie, zasady prawidłowego użytkowania koni, sprzęt jeździecki, wizyta w mini zoo.
Czas trwania: około 40 min

Przejażdżki wozami

Przejazd przez malownicze tereny Doliny Pilicy zabarwiony ciekawymi opowieściami o pięknie sportów konnych i urokach Sielanki. Dysponujemy dwoma wozami.
Czas trwania 60 min. Max.20 osób na jednym wozie.

Kulig

W jednym czasie możemy zorganizować kulig dla 24 osób tj.
Sanie: 12 osobowe
Sanie: 12 osobowe
Kuligi są organizowane do godziny 19.00 (pochodnie do sań GRATIS)
Kuligi po tej godzinie będą organizowane na specjalne życzenie, a koszty zostaną ustalane są indywidualnie.
Czas trwania: ok. 1 godz

Akademia Jazdy Terenowej 

Ta propozycja objęła zarówno profesjonalne szkolenia z zakresu jazdy samochodem terenowym jak i firmowy team building.
Dzięki szytym na miarę scenariuszom, na specjalnie przygotowanym torze i wyznaczonych trasach uczestnicy mogą posmakować ekscytującej przygody z off road’em. Symulacja rajdu przeprawowego, poznanie możliwości profesjonalnie zmodyfikowanych samochodów, bezpieczne pokonywanie przeszkód terenowych i wychodzenie z opresji – to tylko niektóre elementy programu. Zapewniamy: doświadczonych instruktorów, profesjonalnie przygotowane samochody, specjalnie wyznaczone trasy i sporą dawkę adrenaliny!

Warsztaty wizażu i stylizacji

Podczas warsztatów wizażu prowadzonych przez profesjonalnych stylistów i wizażystów odnajdziesz swój indywidualny styl, właściwy dla Twojej osobowości, urody i pozycji zawodowej. Dowiesz się jak podkreślać woje atuty i tuszować niedoskonałości. Warsztaty prowadzone są w miłej, babskiej atmosferze, przy kawie i ciastkach. Dzięki naszym zajęciom poznasz tajniki doskonałego wyglądu.
Czas trwania: 2h

Wspólne gotowanie

Wspólne gotowanie to wspaniała zabawa połączona z nauką gotowania. Już od progu wita gości Szef Kuchni, każdy z gości otrzymuje specjalną czapkę kucharską oraz fartuszek, który na pewno będzie służył jako nieodłączny element domowej kuchni. Goście zostają podzieleni na grupy, w których każda przygotowuje dania konsumowane później podczas wspólnej kolacji.
Max. liczb osób 30.

Nordic walking

W obrębie Farmy Sielanka wytyczone zostały piękne trasy do pieszych wycieczek, idealne na relaksacyjne spacery lub bardziej wyczynowe marsze przy użyciu kijków do tzw. Nordic Walking. Idąc brzegiem Pilicy, poprzez zielone łęgi czy skrajem Puszczy Stromeckiej można wspaniale odpocząć i zapomnieć o zgiełku cywilizacji, napawając się niczym niezmąconą ciszą, pięknem dzikiej przyrody i malowniczymi pejzażami.

Stanowiska strzeleckie

Zawodnicy mają do dyspozycji łuki lub wiatrówki. Po wstępnym kursie i krótkim przeszkoleniu przez instruktora zawodnicy ćwiczą strzelanie do tarcz ustawionych w odpowiedniej odległości, zależnej od stopnia ich umiejętności. Dysponujemy łukami sportowymi, klasycznymi, tatarskimi oraz wiatrówkami długimi i krótkimi. Zawody można zorganizować w różnorodny sposób, indywidualnie, w podziale na grupy, prowadzić różne rodzaje punktacji.

Wygraj w minutę

Z pewnością wielu z nas oglądając teleturniej telewizyjny jest przekonanych, że lepiej poradziłoby sobie z powierzonym uczestnikowi zadaniem. Przecież znamy odpowiedzi na większość z zadawanych pytań, potrafimy rozwiązać zagadki. Czy faktycznie jest tak łatwo? A może zadania okazują się nieco trudniejsze, gdy sami stajemy się zawodnikiem i nie odpowiadamy na pytania siedząc na kanapie w swoim własnym domowym zaciszu? Dzisiaj dajemy Wam szansę spróbowania sił w nietypowym turnieju.

Kasyno

Podczas tego wieczoru goście przeniosą się do kasyna, gdzie w oparach cygar i dobrego alkoholu wszyscy będą mieli okazję na świetną zabawę.

 

Hollywood Night

Hollywood Night to wspaniały sposób aby poczuć się jak prawdziwa gwiazda filmowa lub światowej sławy reżyser. Zwieńczeniem zabawy jest prawdziwa Gala Wręczenia Oscarów!

Olympic Games

Rok 2014 to rok Zimowych Igrzysk Olimpijskich oraz Piłkarskich Mistrzostw Świata!
Zachęcamy do realizacji eventu nawiązującego do tych wydarzeń. Dzięki symulatorom ruchu i trenażerom, Goście będą mogli wziąć udział w różnych dyscyplinach sportu w sposób bardzo realny i atrakcyjny.

Paintball

Paintball - rozwija takie cechy jak: sprawność, refleks, szybkie podejmowanie decyzji, umiejętność szybkiego dostosowania taktyki działania w nieoczekiwanej sytuacji. Przygotowanie skutecznie działającego planu, sposobu właściwej komunikacji w zespole, doboru strategii do okoliczności to właśnie PAINTBALL!

Pokaz barmański

Pokaz barmański jest idealnym sposobem na dodanie kolorytu organizowanej przez Państwa imprezie.Podczas pokazu instruktorzy Flair przygotowują cocktaile w rytm tematycznie dobranej muzyki dopasowanej do charakteru imprezy. Podrzucane shakery, lód oraz butelki udowodnią, że barmani potrafią oszukać grawitację miksując cocktaile z pasją i uśmiechem...

Degustacja win

Degustacja win jest miłym uzupełnieniem spotkania firmowego: wprowadza w dobry nastrój, odpręża, sprawia przyjemność klientom. Świat wina ma swój powab, choć czasami wydaje się niedostępny, skomplikowany i snobistyczny.
Czas trwania: ok. 1 godz.

Chodzenie po żarze

Pod okiem doświadczonego trenera, a przede wszystkim po zastosowaniu się do jego wskazówek, chodzenie po rozżarzonych węglach jest zupełnie bezpieczne, tworzy niesamowitą atmosferę i wzmacnia poczucie wiary w siebie. Specjalnie wdrożona metoda wytwarza także integrację z innymi osobami biorącymi udział w Zaklinaniu Ognia.

Impreza z DJ

 Impreza w Restauracji lub EquiClubie

Impreza z DJ + Karaoke

Impreza w Restauracji lub EquiClubie połączona z zabawą karaoke

Scena

Możliwość wynajęcia sceny o wymiarach 3m x 4m, składającej się z 6 modułów. Każdy moduł ma wymiary 1 m x 2 m. Konstrukcja podestu sprawia, że przystosowany jest on do montażu na zewnątrz przy bardzo zróżnicowanym terenie jak i wewnątrz budynków. Podest jest bardzo bezpieczny, wykonany ze specjalnie zaprojektowanego profilu aluminiowego. Wewnątrz znajduje się płyta antypoślizgowa i wodoodporna. Nogi teleskopowe pozwalają na płynną i precyzyjną regulację wysokości podestu. Scena idealnie nadaje się na różnego rodzaju eventy: koncerty, recitale, występy kabaretowe itp.

Imprezy stylizowane

"Wieczór PRL"

"Towarzysze! Obywatele! Ludu pracujący miast i wsi! Zebraliśmy się tu dzisiaj nie bez powodu! Swoją tutaj obecnością, swoim zaangażowaniem i entuzjazmem wyrażamy wdzięczność naszej wspaniałej, socjalistycznej ojczyźnie – Polsce Rzeczpospolitej Ludowej za zaszczyt, jakim jest być jej obywatelem!" Już od progu goście wprowadzani będą w klimat ówczesnej epoki dzięki odpowiedniej scenografii (plakaty z hasłami robotniczymi, popularne przedmioty codziennego użytku...) oraz muzyce.
Czas trwania imprezy stylizowanej 4 godz.
DJ gra do godz. 03.00 lub dłużej...

Hej wesele "Sami Swoi"

Impreza utrzymana jest w charakterze wiejskiej zabawy weselnej Jadźki - córki Kargula i Wici - syna Pawlaka. Zanim goście zawitają na weselisko wdziewają specjalne ubrania pomagające zidentyfikować się z lokalnym środowiskiem. Następnie podzieleni zostają na dwie drużyny – plemię Kargulowe i Pawlakowe. Goście wchodzą na salę, są witani przez Kargula chlebem i solą.
Czas trwania imprezy stylizowanej 4 godz.
DJ gra do godz. 03.00 lub dłużej...

Las Vegas Night

USA, Stan Nevada. Dookoła pustynia... Jest na niej jednak jedno miejsce, które po zmroku rozpala się niezliczoną ilością świateł tak, że widać je z wielu kilometrów – Las Vegas – światowa stolica rozrywki.

Gorączka Sobotniej Nocy

Impreza wieczorna utrzymana w klimatach filmu „Saturday night fever”. Obecnych obowiązują poszerzane spodnie, lśniące koszule, okulary i fryzury afro. Będziemy bawić się przy rytmach disco, Rock'n'Rolla, Boogie, POP i Funky przebrani w klimacie dyskotek lat 70 i wczesnych 80, z hitami takimi jak: „Staing alive”, „YMCA”, czy „Yes sir I can Boogie”. W międzyczasie odwiedzą nas znajomi tancerze, pokażą nam kilka ciekawych układów choreograficznych, tańczonych do pierwszych rytmów disco.

Team bulding

"Misja wojskowa-kryptonim Hermenegilda"

Impreza o charakterze militarnym, skupia w sobie elementy działań jednostek specjalnych, obsługę broni, ciężkiego sprzętu terenowego, survivalu, musztry, logistyki i taktyki wojskowej. Celem Misji jest przeszkolenie poborowych. Wszystkie etapy szkolenia są oceniane przez instruktorów, którzy po ukończonej misji zdają raport w sztabie. Uczestnicy podzieleni są na oddziały, każdy z nich ma swojego dowódcę. Wszystkie przeszkody i zadania, które napotkają pokonują wspólnie, jest to jedyny sposób przetrwania okresu szkolenia aż do Wielkiej Bitwy.

"Ucieczka z Alcatraz"

Szykuje się największa więzienna ucieczka w historii. Nadszedł dzień, kiedy spośród wszystkich więźniów trzeba wyłonić grupę, która weźmie na siebie ciężar późniejszej akcji i podejmie się próby wyprowadzenia współtowarzyszy z kieratów. Dzień rozpoczynamy tradycyjną zbiórką na spacerniaku, gdzie więźniowie dzieleni są na grupy uciekinierów. Każdej z grup przydzielany jest jeden recydywista – więzień, który swoim doświadczeniem i dobrymi radami będzie pomagał grupie i ukracał wszelkie nieporozumienia i słowne utarczki, prowadząc grupę do ostatecznego sukcesu.

"Ucieczka z Szuflandii"

W podziemiach Instytutu Badania Czwartorzędu istnieje zamieszkana przez krasnoludki kraina zwana Szuflandią. Szuflandia nie jest jednak jedynym miejscem pobytu krasnoludków. Niektórzy dzięki tajemniczemu napojowi zwanemu Kingsajzem, zyskują ludzkie wymiary. Dzisiejszego dnia szykuje się jednak wielki przełom. Krasnoludki z dorosłego świata zbierają się, gdyż pojawia się szansa na oswobodzenie swoich towarzyszy niedoli z Szuflandii. Muszą uwolnić więzionego w Szuflandii chemika, a tylko on zna tajemniczą recepturę Kingsajzu. Nasi uczestnicy muszą więc dołożyć wszelkich starań , aby zadania postawione im tego dnia skrzętnie wypełnić i dotrzeć do miejsca, w którym więziony jest naukowiec.

 

Obrazek tła
Obrazek tła

Sprawdź nasze oferty pobytowe

Wszystkie oferty

Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, Serwis wykorzystuje pliki cookies zapisywane w pamięci przeglądarki. Szczegółowe informacje na temat celu ich używania oraz możliwość zmian ustawień plików cookies znajdują się w Polityce prywatności.
Klikając AKCEPTUJĘ WSZYSTKIE, wyrażasz zgodę na korzystanie z technologii takich jak cookies i na przetwarzanie przez ALTERA SP. Z O.O., Łąkowa 1, 05-660, Warka Twoich danych osobowych zbieranych w Internecie, takich jak adresy IP i identyfikatory plików cookie, w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności). Zmiany ustawień plików cookies możesz dokonać w ustawieniach.

Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności
Pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony

Pliki cookies niezbędne do działania usług dostępnych na stronie internetowej, umożliwiające przeglądanie ofert, dokonywanie rezerwacji, wspierające mechanizmy bezpieczeństwa m.in: uwierzytelnianie użytkowników i wykrywanie nadużyć.

Pliki cookies analityczne

Pliki cookies umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania przez użytkownika ze strony internetowej w celu optymalizacji jej funkcjonowania, oraz dostosowania do oczekiwań użytkownika,

Pliki cookies marketingowe

Pliki cookies umożliwiające wyświetlanie użytkownikowi treści marketingowych dostosowanych do jego preferencji, oraz kierowanie do niego powiadomień o ofertach marketingowych odpowiadających jego zainteresowaniom, obejmujących informacje dotyczące produktów i usług administratora strony i podmiotów trzecich.

Twoje preferencje nie zostały jeszcze zapisane