tel.: +48 48 666 16 00 Kup voucher
Sielanka nad Pilicą , Warka Sielanka nad Pilicą , Warka
Sielanka nad Pilicą , Warka
przyjazd
27 lis ' 20
wyjazd
28 lis ' 20
Obrazek w bannerze

Imprezy firmowe Integracje

 1. Strona główna
 2. Biznes
 3. Imprezy firmowe
Obrazek tła
Imprezy firmowe

Imprezy firmowe

Hotel Sielanka nad Pilicą oferuje szeroki wybór atrakcji i scenariuszy na doskonałe firmowe imprezy integracyjne. Pod Warszawą nasi Goście mają do dyspozycji zarówno gry i zabawy wymagające aktywności fizycznej, takie jak paintball, misje militarno-survivalowe, czy symulator zawodów olimpijskich. Z drugiej strony, bardziej stacjonarni goście mogą bawić się na firmowych imprezach tematycznych - od wieczoru PRLu, przez ludowe wesela, po klimaty disco i Las Vegas.

Obrazek tła

Autorski program integracji

Hotel ma swój autorski program integracji dla firm obejmujący gry terenowe stworzone wyłącznie dla i związany ze specyfiką miejsca. Naszą dewizą jest „szycie na miarę”, każdy klient jest dla nas równie ważny i dla każdego tworzymy indywidualny program pobytu.
Autorski program integracji

Firmowe integracje

Sztafeta Wesołego Farmera

Brakuje Wam pomysłu na  ciekawe spędzenie czasu? Szukasz dobrej zabawy a przy okazji chcesz  zintegrować zespół, wzbudzić zdrowe współzawodnictwo?
Mamy dokładnie to czego szukasz.  Nasz autorski program gwarantuje wspaniałe przeżycia, świetnie spędzony czas a przy tym  cały Twój Zespół odnajdzie ducha walki. Konkurencje są dobrane w taki sposób, aby uczestnicy stworzyli jeden zgrany zespół a jednocześnie został wyłoniony leader grupy.
Sztafeta Wesołego Farmera to unikatowy projekt teambuildingowy stworzony z myślą o potrzebach naszych klientów mający na celu zintegrowanie zespołu poprzez dobrą i aktywną zabawę na świeżym powietrzu.
Czas trwania: ok. 2h 

Jazdy konne

Ośrodek jeździecki Farma Sielanka to miejsce, w którym miłość do koni, sportowa rywalizacja, wrażliwość na piękno natury i zamiłowanie do sztuki współczesnej wzajemnie się przenikają. Nasze konie są spokojne i znakomicie ujeżdżone. Można u nas jeździć konno zarówno rekreacyjnie, jak i sportowo.

Igrzyska konne

Atrakcja skierowana jest dla osób, które chciałyby spróbować swoich sił w siodle a nie miały dotychczas takiego doświadczenia.  Uczestnicy prowadzeni są  przez wykwalifikowanego instruktora , na bardzo spokojnym koniu. Po chwili rozgrzewki, której celem jest poznanie się z koniem zawodnicy pokonują trasę konno, z kubkiem wody lub z jajkiem na łyżce. Kolejnymi zadaniami są:  rzut piłeczką do kosza, zawieszenie  kapelusza na wieszaku i powrót przez  labirynt.  Rywalizacja może być pomiędzy poszczególnymi uczestnikami lub pomiędzy drużynami.
Optymalna  ilość uczestników zabawy do 6 osób / 1 koń. Preferowany strój sportowy (wygodne spodnie, buty na niskim obcasie).
Czas trwania: 60 min

Końskim Szlakiem - chwila wytchnienia od szkolenia

Zwiedzanie ośrodka jeździeckiego (stajnie, ujeżdżalnie, siodlarnie, szorownia, karuzela dla koni, kryta ujeżdżalnia), połączone z gawędą o koniach. Omawianie są podstawowe informacje z hipologii : żywienie i pielęgnacja koni, rasy i maści koni, dyscypliny jeździeckie, zasady prawidłowego użytkowania koni, sprzęt jeździecki, wizyta w mini zoo.
Czas trwania: około 40 min

Przejażdżki wozami

Przejazd przez malownicze tereny Doliny Pilicy zabarwiony ciekawymi opowieściami o pięknie sportów konnych i urokach Sielanki. Dysponujemy dwoma wozami.
Czas trwania 60 min. Max.20 osób na jednym wozie.

Kulig

W jednym czasie możemy zorganizować kulig dla 24 osób tj.
Sanie: 12 osobowe
Sanie: 12 osobowe
Kuligi są organizowane do godziny 19.00 (pochodnie do sań GRATIS)
Kuligi po tej godzinie będą organizowane na specjalne życzenie, a koszty zostaną ustalane są indywidualnie.
Czas trwania: ok. 1 godz

Akademia Jazdy Terenowej 

Ta propozycja objęła zarówno profesjonalne szkolenia z zakresu jazdy samochodem terenowym jak i firmowy team building.
Dzięki szytym na miarę scenariuszom, na specjalnie przygotowanym torze i wyznaczonych trasach uczestnicy mogą posmakować ekscytującej przygody z off road’em. Symulacja rajdu przeprawowego, poznanie możliwości profesjonalnie zmodyfikowanych samochodów, bezpieczne pokonywanie przeszkód terenowych i wychodzenie z opresji – to tylko niektóre elementy programu. Zapewniamy: doświadczonych instruktorów, profesjonalnie przygotowane samochody, specjalnie wyznaczone trasy i sporą dawkę adrenaliny!

Warsztaty wizażu i stylizacji

Podczas warsztatów wizażu prowadzonych przez profesjonalnych stylistów i wizażystów odnajdziesz swój indywidualny styl, właściwy dla Twojej osobowości, urody i pozycji zawodowej. Dowiesz się jak podkreślać woje atuty i tuszować niedoskonałości. Warsztaty prowadzone są w miłej, babskiej atmosferze, przy kawie i ciastkach. Dzięki naszym zajęciom poznasz tajniki doskonałego wyglądu.
Czas trwania: 2h

Wspólne gotowanie

Wspólne gotowanie to wspaniała zabawa połączona z nauką gotowania. Już od progu wita gości Szef Kuchni, każdy z gości otrzymuje specjalną czapkę kucharską oraz fartuszek, który na pewno będzie służył jako nieodłączny element domowej kuchni. Goście zostają podzieleni na grupy, w których każda przygotowuje dania konsumowane później podczas wspólnej kolacji.
Max. liczb osób 30.

Nordic walking

W obrębie Farmy Sielanka wytyczone zostały piękne trasy do pieszych wycieczek, idealne na relaksacyjne spacery lub bardziej wyczynowe marsze przy użyciu kijków do tzw. Nordic Walking. Idąc brzegiem Pilicy, poprzez zielone łęgi czy skrajem Puszczy Stromeckiej można wspaniale odpocząć i zapomnieć o zgiełku cywilizacji, napawając się niczym niezmąconą ciszą, pięknem dzikiej przyrody i malowniczymi pejzażami.

Stanowiska strzeleckie

Zawodnicy mają do dyspozycji łuki lub wiatrówki. Po wstępnym kursie i krótkim przeszkoleniu przez instruktora zawodnicy ćwiczą strzelanie do tarcz ustawionych w odpowiedniej odległości, zależnej od stopnia ich umiejętności. Dysponujemy łukami sportowymi, klasycznymi, tatarskimi oraz wiatrówkami długimi i krótkimi. Zawody można zorganizować w różnorodny sposób, indywidualnie, w podziale na grupy, prowadzić różne rodzaje punktacji.

Wygraj w minutę

Z pewnością wielu z nas oglądając teleturniej telewizyjny jest przekonanych, że lepiej poradziłoby sobie z powierzonym uczestnikowi zadaniem. Przecież znamy odpowiedzi na większość z zadawanych pytań, potrafimy rozwiązać zagadki. Czy faktycznie jest tak łatwo? A może zadania okazują się nieco trudniejsze, gdy sami stajemy się zawodnikiem i nie odpowiadamy na pytania siedząc na kanapie w swoim własnym domowym zaciszu? Dzisiaj dajemy Wam szansę spróbowania sił w nietypowym turnieju.

Kasyno

Podczas tego wieczoru goście przeniosą się do kasyna, gdzie w oparach cygar i dobrego alkoholu wszyscy będą mieli okazję na świetną zabawę.

 

Hollywood Night

Hollywood Night to wspaniały sposób aby poczuć się jak prawdziwa gwiazda filmowa lub światowej sławy reżyser. Zwieńczeniem zabawy jest prawdziwa Gala Wręczenia Oscarów!

Olympic Games

Rok 2014 to rok Zimowych Igrzysk Olimpijskich oraz Piłkarskich Mistrzostw Świata!
Zachęcamy do realizacji eventu nawiązującego do tych wydarzeń. Dzięki symulatorom ruchu i trenażerom, Goście będą mogli wziąć udział w różnych dyscyplinach sportu w sposób bardzo realny i atrakcyjny.

Paintball

Paintball - rozwija takie cechy jak: sprawność, refleks, szybkie podejmowanie decyzji, umiejętność szybkiego dostosowania taktyki działania w nieoczekiwanej sytuacji. Przygotowanie skutecznie działającego planu, sposobu właściwej komunikacji w zespole, doboru strategii do okoliczności to właśnie PAINTBALL!

Pokaz barmański

Pokaz barmański jest idealnym sposobem na dodanie kolorytu organizowanej przez Państwa imprezie.Podczas pokazu instruktorzy Flair przygotowują cocktaile w rytm tematycznie dobranej muzyki dopasowanej do charakteru imprezy. Podrzucane shakery, lód oraz butelki udowodnią, że barmani potrafią oszukać grawitację miksując cocktaile z pasją i uśmiechem...

Degustacja win

Degustacja win jest miłym uzupełnieniem spotkania firmowego: wprowadza w dobry nastrój, odpręża, sprawia przyjemność klientom. Świat wina ma swój powab, choć czasami wydaje się niedostępny, skomplikowany i snobistyczny.
Czas trwania: ok. 1 godz.

Chodzenie po żarze

Pod okiem doświadczonego trenera, a przede wszystkim po zastosowaniu się do jego wskazówek, chodzenie po rozżarzonych węglach jest zupełnie bezpieczne, tworzy niesamowitą atmosferę i wzmacnia poczucie wiary w siebie. Specjalnie wdrożona metoda wytwarza także integrację z innymi osobami biorącymi udział w Zaklinaniu Ognia.

Impreza z DJ

 Impreza w Restauracji lub EquiClubie

Impreza z DJ + Karaoke

Impreza w Restauracji lub EquiClubie połączona z zabawą karaoke

Scena

Możliwość wynajęcia sceny o wymiarach 3m x 4m, składającej się z 6 modułów. Każdy moduł ma wymiary 1 m x 2 m. Konstrukcja podestu sprawia, że przystosowany jest on do montażu na zewnątrz przy bardzo zróżnicowanym terenie jak i wewnątrz budynków. Podest jest bardzo bezpieczny, wykonany ze specjalnie zaprojektowanego profilu aluminiowego. Wewnątrz znajduje się płyta antypoślizgowa i wodoodporna. Nogi teleskopowe pozwalają na płynną i precyzyjną regulację wysokości podestu. Scena idealnie nadaje się na różnego rodzaju eventy: koncerty, recitale, występy kabaretowe itp.

Imprezy stylizowane

"Wieczór PRL"

"Towarzysze! Obywatele! Ludu pracujący miast i wsi! Zebraliśmy się tu dzisiaj nie bez powodu! Swoją tutaj obecnością, swoim zaangażowaniem i entuzjazmem wyrażamy wdzięczność naszej wspaniałej, socjalistycznej ojczyźnie – Polsce Rzeczpospolitej Ludowej za zaszczyt, jakim jest być jej obywatelem!" Już od progu goście wprowadzani będą w klimat ówczesnej epoki dzięki odpowiedniej scenografii (plakaty z hasłami robotniczymi, popularne przedmioty codziennego użytku...) oraz muzyce.
Czas trwania imprezy stylizowanej 4 godz.
DJ gra do godz. 03.00 lub dłużej...

Hej wesele "Sami Swoi"

Impreza utrzymana jest w charakterze wiejskiej zabawy weselnej Jadźki - córki Kargula i Wici - syna Pawlaka. Zanim goście zawitają na weselisko wdziewają specjalne ubrania pomagające zidentyfikować się z lokalnym środowiskiem. Następnie podzieleni zostają na dwie drużyny – plemię Kargulowe i Pawlakowe. Goście wchodzą na salę, są witani przez Kargula chlebem i solą.
Czas trwania imprezy stylizowanej 4 godz.
DJ gra do godz. 03.00 lub dłużej...

Las Vegas Night

USA, Stan Nevada. Dookoła pustynia... Jest na niej jednak jedno miejsce, które po zmroku rozpala się niezliczoną ilością świateł tak, że widać je z wielu kilometrów – Las Vegas – światowa stolica rozrywki.

Gorączka Sobotniej Nocy

Impreza wieczorna utrzymana w klimatach filmu „Saturday night fever”. Obecnych obowiązują poszerzane spodnie, lśniące koszule, okulary i fryzury afro. Będziemy bawić się przy rytmach disco, Rock'n'Rolla, Boogie, POP i Funky przebrani w klimacie dyskotek lat 70 i wczesnych 80, z hitami takimi jak: „Staing alive”, „YMCA”, czy „Yes sir I can Boogie”. W międzyczasie odwiedzą nas znajomi tancerze, pokażą nam kilka ciekawych układów choreograficznych, tańczonych do pierwszych rytmów disco.

Team bulding

"Misja wojskowa-kryptonim Hermenegilda"

Impreza o charakterze militarnym, skupia w sobie elementy działań jednostek specjalnych, obsługę broni, ciężkiego sprzętu terenowego, survivalu, musztry, logistyki i taktyki wojskowej. Celem Misji jest przeszkolenie poborowych. Wszystkie etapy szkolenia są oceniane przez instruktorów, którzy po ukończonej misji zdają raport w sztabie. Uczestnicy podzieleni są na oddziały, każdy z nich ma swojego dowódcę. Wszystkie przeszkody i zadania, które napotkają pokonują wspólnie, jest to jedyny sposób przetrwania okresu szkolenia aż do Wielkiej Bitwy.

"Ucieczka z Alcatraz"

Szykuje się największa więzienna ucieczka w historii. Nadszedł dzień, kiedy spośród wszystkich więźniów trzeba wyłonić grupę, która weźmie na siebie ciężar późniejszej akcji i podejmie się próby wyprowadzenia współtowarzyszy z kieratów. Dzień rozpoczynamy tradycyjną zbiórką na spacerniaku, gdzie więźniowie dzieleni są na grupy uciekinierów. Każdej z grup przydzielany jest jeden recydywista – więzień, który swoim doświadczeniem i dobrymi radami będzie pomagał grupie i ukracał wszelkie nieporozumienia i słowne utarczki, prowadząc grupę do ostatecznego sukcesu.

"Ucieczka z Szuflandii"

W podziemiach Instytutu Badania Czwartorzędu istnieje zamieszkana przez krasnoludki kraina zwana Szuflandią. Szuflandia nie jest jednak jedynym miejscem pobytu krasnoludków. Niektórzy dzięki tajemniczemu napojowi zwanemu Kingsajzem, zyskują ludzkie wymiary. Dzisiejszego dnia szykuje się jednak wielki przełom. Krasnoludki z dorosłego świata zbierają się, gdyż pojawia się szansa na oswobodzenie swoich towarzyszy niedoli z Szuflandii. Muszą uwolnić więzionego w Szuflandii chemika, a tylko on zna tajemniczą recepturę Kingsajzu. Nasi uczestnicy muszą więc dołożyć wszelkich starań , aby zadania postawione im tego dnia skrzętnie wypełnić i dotrzeć do miejsca, w którym więziony jest naukowiec.

 

Dla Biznesu

Dla Biznesu

Organizowanie konferencji to nasza pasja.
Sale konferencyjne

Sale konferencyjne

Nowocześnie wyposażone sale na każde spotkanie.
Gastronomia

Gastronomia

Sielankowa kuchnia i wspólne gotowanie z Szefem Kuchni.
Obrazek tła
Obrazek tła

Sprawdź nasze oferty pobytowe

Miko aj na Wyje dzie S u bowym
od 315 /noc
 • 2 noce
 • HB - Śniadanie i obiadokolacja

Mikołaj na Wyjeździe Służbowym

Rodzinny Pobyt w Sielance
od 290 /os./noc
 • min. 2 noce
 • HB - Śniadanie i obiadokolacja

Rodzinny Pobyt w Sielance

Zamieszkaj w Sielance
od 250 /os./noc
 • min. 3 noce
 • FB - Pełne wyżywienie

Zamieszkaj w Sielance

Magiczne wi ta Bo ego Narodzenia 2020
od 390 /os./noc
 • 4 noce
 • FB - Pełne wyżywienie

Magiczne Święta Bożego Narodzenia 2020

SYLWESTER INNY NI WSZYSTKIE
od 650 /os./noc
 • dowolna dł. pobytu
 • HB - Śniadanie i obiadokolacja

SYLWESTER INNY NIŻ WSZYSTKIE!

Rodzinne ferie 2021 w Sielance
od 320 /noc
 • min. 3 noce
 • HB - Śniadanie i obiadokolacja

Rodzinne ferie 2021 w Sielance

Pokoje hotelowe oferta ze niadaniem BEZKOSZTOWA ANULACJA REZERWACJI DO 48H PRZED PRZYJAZDEM
od 350 /noc
 • dowolna dł. pobytu
 • BB - Śniadanie w cenie

Pokoje hotelowe - oferta ze śniadaniem - BEZKOSZTOWA ANULACJA REZERWACJI DO 48H PRZED PRZYJAZDEM!!!

SPA dla przyjaci ek BEZKOSZTOWA ANULACJA DO 48H PRZED PRZYJAZDEM
od 595 /os./noc
 • 2 noce
 • HB - Śniadanie i obiadokolacja

SPA dla przyjaciółek - BEZKOSZTOWA ANULACJA DO 48H PRZED PRZYJAZDEM!!!

Pobyt w Siodle
od 345 /os./noc
 • 2 noce
 • HB - Śniadanie i obiadokolacja

Pobyt w Siodle

Pokoje hotelowe weekendowa oferta ze niadaniem OFERTA BEZZWROTNA
od 310 /noc
 • dowolna dł. pobytu
 • BB - Śniadanie w cenie

Pokoje hotelowe - weekendowa oferta ze śniadaniem - OFERTA BEZZWROTNA

Niedzielny Chillout BEZKOSZTOWA ANULACJA REZERWACJI DO 48H PRZED PRZYJAZDEM
od 280 /os./pobyt
 • 1 noc
 • BB - Śniadanie w cenie

Niedzielny Chillout - BEZKOSZTOWA ANULACJA REZERWACJI DO 48H PRZED PRZYJAZDEM!!!

Sacred Nature BEZKOSZTOWA ANULACJA REZERWACJI DO 48H PRZED PRZYJAZDEM
od 620 /os./noc
 • 1 noc
 • HB - Śniadanie i obiadokolacja

Sacred Nature - BEZKOSZTOWA ANULACJA REZERWACJI DO 48H PRZED PRZYJAZDEM!!!

Spa dla dwojga
od 476 /os./noc
 • 2 noce
 • HB - Śniadanie i obiadokolacja

Spa dla dwojga

Sielankowy relax BEZKOSZTOWA ANULACJA REZERWACJI DO 48H PRZED PRZYJAZDEM
od 460 /os./noc
 • 2 noce
 • HB - Śniadanie i obiadokolacja

Sielankowy relax - BEZKOSZTOWA ANULACJA REZERWACJI DO 48H PRZED PRZYJAZDEM!!!

Zauroczenie Dolin Pilicy BEZKOSZTOWA ANULACJA REZERWACJI DO 48H PRZED PRZYJAZDEM
od 587 /os./noc
 • 1 noc
 • HB - Śniadanie i obiadokolacja

Zauroczenie Doliną Pilicy - BEZKOSZTOWA ANULACJA REZERWACJI DO 48H PRZED PRZYJAZDEM!!!

Wszystkie oferty
zdrowy hotel
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij