tel.: +48 48 666 16 00 Kup voucher
Sielanka nad Pilicą , Warka Sielanka nad Pilicą , Warka
Sielanka nad Pilicą , Warka
przyjazd
27 lis ' 20
wyjazd
28 lis ' 20
Obrazek w bannerze

Regulamin basenu

  1. Strona główna
  2. SPA
  3. Regulamin basenu

Regulamin basenu

REGULAMIN I ZASADY KORZYSTANIA Z BASENU W SIELANKA SPA

1. Basen wraz z brodzikiem jest integralną częścią Sielanka Spa i obowiązują w nim przepisy Regulaminu Ogólnego Sielanka Spa oraz niniejszego Regulaminu.

2. Przed wejściem na teren Basenu Hotelu Sielanka nad Pilicą**** („Basen”) użytkownicy zobowiązani są do zapoznania się z niniejszym regulaminem („Regulamin”) oraz do stosowania się do niego w czasie pobytu na terenie basenu. Przyjmuje się, że osoba korzystająca z basenu zapoznała się i akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu.

3. Głębokość basenu wynosi 120 cm, głębokość brodzika 40 cm.

4. Przed wejściem na basen użytkownicy zobowiązani są do zmiany obuwia na klapki basenowe.

5. Na basenie obowiązuje przylegający do ciała strój kąpielowy przystosowany do wody basenowej.

6. Do korzystania z basenu, nie znajdują zastosowania przepisy ustawy z dnia 18 sierpnia 2011 r. o bezpieczeństwie osób przebywających na obszarach wodnych (Dz. U. Nr 208, poz. 1240) oraz aktów wykonawczych do ww. ustawy, wobec czego na terenie Basenu nie ma wymogu kontroli basenu przez ratownika wodnego. Przebywanie oraz korzystanie z basenu odbywa się na wyłączną odpowiedzialność użytkowników basenu, a w przypadku osób niepełnoletnich na wyłączną odpowiedzialność ich opiekunów.

7. Zabrania się używania na terenie basenu i Sielanka Spa kosmetyków w szklanych opakowaniach.

8. Dzieci do lat 14 mogą przebywać, kąpać się i korzystać z basenu wyłącznie pod bezpośrednią opieką osób pełnoletnich.

10. Dzieci do lat 3 mogą korzystać z basenu tylko w specjalnych, wodoodpornych pielucho-majtkach. Pielucho-majtki można zakupić w recepcji głównej hotelu.

11. Przed wejściem na basen wszyscy zobowiązani są do dokładnego umycia całego ciała pod prysznicem z użyciem środków myjących (także po skorzystaniu z WC) oraz obmycia stóp przechodząc przez brodzik z wodą.

12. Noszenie okularów i szkieł kontaktowych odbywa się na własne ryzyko użytkownika. W przypadku przebywania na basenie w okularach korekcyjnych, okulary te muszą być umocowane w sposób uniemożliwiający ich spadnięcie.

13. Korzystającym z basenu oraz przyległego tarasu nie wolno powodować sytuacji zagrażających bezpieczeństwu własnemu oraz innych osób przebywających na terenie basenu, a w szczególności:

- biegać wokół niecki basenu, w szatniach i natryskach, skakać do wody

- hałasować, wszczynać fałszywych alarmów

- popychać, spychać do wody innych użytkowników basenu

- zaśmiecać, brudzić oraz wyrzucać różnego rodzaju przedmiotów

- wprowadzać zwierząt i niszczyć wyposażenia

 

14. Osoby naruszające porządek lub przepisy Regulaminu mogą zostać usunięte przez obsługę basenu.

16. W razie wypadku lub jakichkolwiek szkód, w tym także szkód wyrządzonych innym osobom, spowodowanych nieprzestrzeganiem Regulaminu, odpowiedzialność ponosi użytkownik basenu, a w przypadku osób niepełnoletnich, ich opiekunowie.

17. Osoba, która celowo lub mimowolnie zanieczyściła basen będzie obciążona kosztami wymiany wody w basenie. W przypadku osób niepełnoletnich odpowiedzialność w ww. przypadkach ponoszą opiekunowie osoby niepełnoletniej.

18. Obsługa basenu zastrzega sobie prawo do zmiany godzin otwarcia wynikających z przyczyn technicznych lub innych okolicznościowych zdarzeń.

Zbiorcza roczna ocena jakości wody

Roczna ocena wody

zdrowy hotel
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij