tel.: +48 48 666 16 00 Kup voucher
Sielanka nad Pilicą , Warka Sielanka nad Pilicą , Warka
Sielanka nad Pilicą , Warka
przyjazd
19 sty ' 19
wyjazd
20 sty ' 19
Obrazek w bannerze

Regulamin SPA Przeczytaj przed rezerwacją

 1. Strona główna
 2. SPA
 3. Regulamin SPA

Regulamin Sielanka SPA

HOTELU SIELANKA NAD PILICĄ****

ZARZĄDZANEGO PRZEZ ALTERA SP. Z O.O.

Z SIEDZIBĄ W WARCE

 1. Przed wejściem na teren Sielanka Spa Hotelu Sielanka nad Pilicą**** (Sielanka Spa) użytkownicy zobowiązani są do zapoznania się z niniejszym regulaminem oraz do stosowania się do niego w czasie pobytu na terenie Sielanka Spa. Przyjmuje się, że osoba korzystająca z Sielanka Spa zapoznała się z niniejszym regulaminem.
 2. Sielanka Spa Hotelu Sielanka nad Pilicą**** (Sielanka Spa) to tzw. ścieżka wodna na którą składają się: sauna sucha i łaźnia parowa, jacuzzi, masaż stóp Kneipp, prysznic wrażeń, strefa relaksu, basen wraz z brodzikiem, przyległy taras zewnętrzny z wanną do hydromasażu, zewnętrzną sauną oraz leżakami. Sielanka Spa to również recepcja, 5 gabinetów zabiegowych, szatnia koedukacyjna, łazienki oraz sala fitness.
 3. Godziny otwarcia Sielanka  Spa:

15:00-21:00 Poniedziałek - Piątek

09:00-21:00 Sobota

09:00-20:00 Niedziela

W godzinach 19:00-21:00 i 19:00-20:00 strefa saun i jacuzzi dla dorosłych.

 1. Ścieżka wodna Sielanka Spa dostępna jest dla gości hotelowych bezpłatnie w godzinach otwarcia.
 2. Przed wejściem na teren Sielanka Spa użytkownicy zobowiązani są do zmiany obuwia na czyste obuwie plażowe.
 3. Na terenie Sielanka  Spa bezwzględnie zabrania się:
 4. Przebywania osobom, których stan wskazuje na spożycie alkoholu lub innych środków odurzających oraz osobom z ranami otwartymi a także z zewnętrznymi oznakami chorób skórnych , zakaźnych, uczulonych na środki odkażające.
 5. Wnoszenia i spożywania napojów alkoholowych lub innych środków odurzających.
 6. Wnoszenie ostrych i niebezpiecznych przedmiotów oraz szkła.
 7. Powodowania sytuacji zagrażających bezpieczeństwu własnemu lub innych osób, w szczególności skakania do wody i biegania.  
 8. Na terenie Sielanka Spa obowiązuje zakaz palenia tytoniu.
 9. Osoby naruszające porządek lub przepisy niniejszego Regulaminu mogą zostać usunięte przez obsługę Sielanka Spa.
 10. Podczas pobytu na terenie Sielanka Spa Goście zobowiązani są do noszenia stosownego i kompletnego stroju (strój kąpielowy/kąpielówki, klapki)
 11. Gościom korzystającym ze ścieżki wodnej Sielanka Spa zapewniamy ręczniki, a osobom korzystającym z zabiegów pielęgnacyjnych ciała oraz masaży zapewniamy dodatkowo szlafroki.
 12. Przed przystąpieniem do korzystania z urządzeń ścieżki wodnej Sielanka Spa Goście zobowiązani są do zapoznania się z zasadami ich działania oraz regulaminami tych urządzeń.
 13. Na terenie Sielanka Spa obowiązuje cisza. Gości prosimy o przeprowadzanie rozmów poziomem głosu, który umożliwi innym Gościom relaks i odpoczynek. Pracownicy Spa mają prawo wyprosić osoby, które nie dostosowują się do zasad przestrzegania ciszy lub w jakikolwiek inny sposób wpływają na dyskomfort innych Gości.
 14. Dzieci do lat 14 mogą przebywać na terenie Sielanka Spa wyłącznie pod bezpośrednią opieką osób pełnoletnich i przy przestrzeganiu zasad ciszy.
 15. Sielanka Spa zastrzega sobie prawo do obciążenia Gości kosztami zabiegów w przypadku rezygnacji złożonej w późniejszym terminie niż 24 godziny przed ich planowanym rozpoczęciem.
 16. Ze względów zdrowotnych, wszystkie osoby umówione na zabieg, podczas pierwszej wizyty proszone są o wypełnienie ankiety zdrowotnej. Gości korzystających z zabiegów prosimy o przybycie 10-15 min przed umówioną godziną zabiegów.
 17. Osoby znajdujące się w złym stanie zdrowia, sprawności bądź samopoczucia, a także kobiety w ciąży, powinny korzystać z Sielanka Spa ze szczególną ostrożnością, stosownie do ich stanu zdrowia. Hotel Sielanka nad Pilicą**** nie ponosi odpowiedzialności za skutki zdrowotne spowodowane korzystaniem z Sielanka Spa przez te osoby.
 18. W razie wypadku lub jakichkolwiek szkód, w tym także szkód wyrządzonych innym osobom, spowodowanych nieprzestrzeganiem Regulaminu, odpowiedzialność ponosi użytkownik Sielanka Spa.
 19. Hotel Sielanka nad Pilicą**** nie ponosi odpowiedzialności za utratę lub zniszczenie przedmiotów wartościowych pozostawionych przez użytkowników Sielanka Spa bez opieki, w szczególności na widoku publicznym. Rzeczy osobiste powinny zostać zabezpieczone poprzez ich zamknięcie w szafkach w przebieralni za wyjątkiem przedmiotów wartościowych które powinny być pozostawione w bezpłatnym depozycie na recepcji głównej.
 20. Obsługa Sielanka Spa zastrzega sobie prawo do zmiany godzin otwarcia wynikających z przyczyn technicznych lub innych okolicznościowych zdarzeń.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij