tel.: +48 48 666 16 00 Buy voucher
Sielanka nad Pilicą , Warka Sielanka nad Pilicą , Warka
Sielanka nad Pilicą , Warka
Check-in
16 May ' 22
Check-out
17 May ' 22
Obrazek w bannerze

REGULATIONS FOR THE STAY OF ANIMALS

 1. Home page
 2. Hotel
 3. REGULATIONS FOR THE STAY OF ANIMALS

REGULAMIN POBYTU ZWIERZĄT NA TERENIE HOTELU SIELANKA NAD PILICĄ****                                                          ZARZĄDZANEGO PRZEZ ALTERA SP. Z O.O.  Z SIEDZIBĄ W WARCE

 

§1

 1. Hotel Sielanka nad Pilicą**** jest otwarty dla Gości wraz z ich pupilami – zwierzętami domowymi. Właściciele zwierząt zobowiązani są do przestrzegania niniejszego regulaminu oraz do stosowania się do niego podczas pobytu w Hotelu Sielanka nad Pilicą****. Przyjmuje się, że właściciel psa/kota zapoznał się  i akceptuje postanowienia niniejszego regulaminu.
 2. Podczas dokonywania rezerwacji prosimy o podanie gatunku / rasy zwierzęcia. Hotel zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zwierząt, których gatunki / rasy są powszechnie uznawane za groźne lub agresywne.
 3. W przypadku braku zgłoszenia pobytu ze zwierzęciem, hotel może odmówić zakwaterowania i zwrotu zaliczki.
 4. Do Hotelu przyjmowane są zwierzęta zdrowe, posiadające książeczki zdrowia (bezwzględnie wymagane jest aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie i odrobaczenie). Ponadto hotel ma prawo odmówić przyjęcia zwierząt chorych lub w trakcie rekonwalescencji.
 5. Zwierzęta powinny przebywać w pokojach. Poza pokojami zwierzęta muszą być wyprowadzane na smyczy i być pod opieką właściciela. W szczególnych przypadkach hotel zastrzega sobie prawo wprowadzenia nakazu założenia kagańca.
 6. Niedopuszczalne jest wykorzystywanie hotelowych ręczników i bielizny pościelowej dla potrzeb zwierząt, przebywanie zwierząt na łóżku i sofach oraz załatwianie potrzeb fizjologicznych we wnętrzach hotelu.
 7. Właściciele zobowiązani są posiadać własne posłanie dla zwierzęcia.
 8. Ze względów bezpieczeństwa, sprzątanie pokoi, w których przebywają zwierzęta, odbywa się wyłącznie w obecności właściciela lub podczas nieobecności zwierzęcia w pokoju. W celu ustalenia dogodnej godziny prosimy o kontakt z obsługą.
 9. W przypadku pozostawienia zwierzęcia samego w pokoju, prosimy o pozostawienie zawieszki na klamce, po zewnętrznej stronie drzwi.
 10. Właściciel jest zobowiązany każdorazowo sprzątać odchody pozostawione przez swoje zwierzę.
 11. Koszt pobytu każdego zwierzęcia w hotelu wynosi 50 zł za dobę
 12. Ze względu na ograniczenia sanitarne oraz komfort innych Gości obowiązuje bezwzględny zakaz wprowadzania zwierząt do restauracji, Sali zabaw, przestrzeni konferencyjnych, strefy basenowej, Wellness, oraz SPA.
 13. Właściciele kotów muszą posiadać kuwetę z piaskiem i opróżniać ją do plastikowej torby, którą następnie będą wyrzucać do pojemnika wskazanego przez pracownika hotelu.
 14. Żadne ze zwierząt nie powinno być pozostawione samo w pokoju jeżeli w tym czasie zakłóca spokój innych gości i nie dłużej niż 30 minut.
 15. Wszystkie szkody w mieniu hotelu, bądź mieniu innych gości spowodowane przez zwierzęta, będą wyceniane przez dyrekcję hotelu, a ich kosztami będą obciążeni właściciele.
 16. Za niepoinformowanie recepcji hotelu o posiadaniu zwierzęcia w pokoju, zostanie nałożona opłata w wysokości 500 zł. Opłata ta jest niezależna od wyznaczonej kwoty za pobyt pupila w Hotelu.
 17. Goście przebywający ze zwierzęciem na terenie hotelu zobowiązani do prowadzenia go na smyczy na terenie hotelu oraz zapewnienia mu opieki poza terenem hotelu
 18. Właściciel oświadcza, że zapoznał się z regulaminem pobytu zwierząt w hotelu Sielanka nad Pilicą i akceptuje jego zapisy.
zdrowy hotel
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close