tel.: +48 48 666 16 00 Buy voucher
Sielanka nad Pilicą , Warka Sielanka nad Pilicą , Warka
Sielanka nad Pilicą , Warka
Check-in
29 Nov ' 22
Check-out
30 Nov ' 22
Obrazek w bannerze

Sale of games and animations

  1. Home page
  2. For children
  3. Sale of games and animations

Sport i ruch na świeżym powietrzu

Szaleństwa na basenie, w brodziku, rozgrywka w ping-ponga lub bilarda, nauka jazdy konnej, a może turniej piłkarski? Pobyt w Sielance to zawsze dobra okazja do ruchu na świeżym powietrzu. Najmłodszych ucieszy zewnętrzny plac zabaw, starszaki chętnie skorzystają z boiska do siatkówki i do piłki nożnej, a całe rodziny zachęcamy do wypożyczenia rowerów i udania się na wycieczkę po malowniczych okolicach Doliny Pilicy i Puszczy Stromeckiej.

W końcu pobyt w Sielance jest od tego, aby bawić się na całego! 

 

Sale zabaw i animacje

Sale zabaw i animacje

Każdego dnia do dyspozycji młodych gości jest sala zabaw Pasikonik - pełna zabawek i proedukacyjnych gadżetów. Można tu przyjść, aby się wyszaleć z rodzicami lub rówieśnikami. Podczas weekendów i pobytów wakacyjnych Pasikonik to główne centrum dowodzenia animacjami. Zwykle z tej sali dziecięca ekipa, pod wodzą naszego animatora, rozpoczyna bloki przeróżnych zajęć. 

Nasze sztandarowe to: Kucharz Duży i Kucharz Mały - pod okiem animatorów i szefa kuchni dzieci uczą się  przygotowania domowych wypieków, przetworów, przy okazji wykonując różne eksperymenty kulinarne. Wyposażeni w fartuchy i kucharskie czapy, na pewno skorzystają też z nauki robienia pizzy. ABC Młodego Miłośnika Koni - blok edukacyjny, podczas którego w atrakcyjnej formie, pokazujemy dzieciom kulisy opieki na końmi. W każdy weekend można posłuchać opowieści o naszych wierzchowcach, zwiedzić stajnie, dowiedzieć się, co konie jedzą, jak śpią i jak się je siodła. 

 

 

 

SPA dla najmłodszych

Ciekawostką jest także oferta SPA dla dzieci. W wybranych godzinach zapraszamy najmłodszych gości na delikatny masaż masłem owocowym lub inne zabiegi, którą nauczą, że dbanie o ciało może być przyjemnością i dobrą zabawą! Animacje prowadzone są, gdy zbierze się min. 4 dzieci, a w trakcie zajęć z dzieckiem może być tylko jeden opiekun/rodzic. Animacje prowadzimy tylko dla gości hotelowych.

 

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close