tel.: +48 48 666 16 00 Buy voucher
Sielanka nad Pilicą , Warka Sielanka nad Pilicą , Warka
Sielanka nad Pilicą , Warka
Check-in
10 Aug ' 22
Check-out
11 Aug ' 22
Obrazek w bannerze

Sale of games and animations

  1. Home page
  2. For children
  3. Sale of games and animations
Obrazek tła
Sale zabaw i animacje

Sale zabaw i animacje

Każdego dnia do dyspozycji młodych gości jest sala zabaw Pasikonik - pełna zabawek i proedukacyjnych gadżetów. Można tu przyjść, aby się wyszaleć z rodzicami lub rówieśnikami. Podczas weekendów i pobytów wakacyjnych Pasikonik to główne centrum dowodzenia animacjami. Zwykle z tej sali dziecięca ekipa, pod wodzą naszego animatora, rozpoczyna bloki przeróżnych zajęć. Nasze sztandarowe to: Kucharz Duży i Kucharz Mały - pod okiem animatorów i szefa kuchni dzieci uczą się  przygotowania domowych wypieków, przetworów, przy okazji wykonując różne eksperymenty kulinarne. 

Obrazek tła

Wyposażeni w fartuchy i kucharskie czapy, na pewno skorzystają też z nauki robienia pizzy. ABC Młodego Miłośnika Koni - blok edukacyjny, podczas którego w atrakcyjnej formie, pokazujemy dzieciom kulisy opieki na końmi. W każdy weekend można posłuchać opowieści o naszych wierzchowcach, zwiedzić stajnie, dowiedzieć się, co konie jedzą, jak śpią i jak się je siodła. Ciekawostką jest także oferta SPA dla dzieci. W wybranych godzinach zapraszamy najmłodszych gości na delikatny masaż masłem owocowym lub inne zabiegi, którą nauczą, że dbanie o ciało może być przyjemnością i dobrą zabawą! Animacje prowadzone są, gdy zbierze się min. 4 dzieci, a w trakcie zajęć z dzieckiem może być tylko jeden opiekun/rodzic. Animacje prowadzimy tylko dla gości hotelowych

 

Sport i ruch na świeżym powietrzu

Szaleństwa na basenie (dla najmłodszych w brodziku), rozgrywka w ping-ponga lub bilarda, nauka jazdy konnej, a może turniej piłkarski?

Pobyt w Sielance to zawsze dobra okazja do ruchu na świeżym powietrzu. Najmłodszych ucieszy zewnętrzny plac zabaw, starszaki chętnie skorzystają z boiska do siatkówki i do piłki nożnej, a całe rodziny zachęcamy do wypożyczenia rowerów i udania się na wycieczkę po malowniczych okolicach Doliny Pilicy i Puszczy Stromeckiej.

W końcu pobyt w Sielance jest od tego, aby bawić się na całego! 

 

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close