tel.: +48 48 666 16 00 Buy voucher
Sielanka nad Pilicą , Warka Sielanka nad Pilicą , Warka
Sielanka nad Pilicą , Warka
Check-in
29 Nov ' 22
Check-out
30 Nov ' 22
Obrazek w bannerze

Restaurant

  1. Home page
  2. Restaurant
Najważniejszy smak i jakość

Najważniejszy smak i jakość

Od lat nasza restauracja słynie z wysokiej jakości i dobrego smaku. Niezależnie czy goście wybiorą dania oparte na polskiej tradycji kulinarnej, nowoczesne propozycje inspirowane światową kuchnią czy sezonowe wariacje. Choć nasz słynny tatar i szereg innych dań zachwyca gości nie tylko smakiem, ale i sposobem podania…

Zobacz menu

Różnorodność i indywidualne preferencje

Kilka razy w roku zmieniamy kartę dań tak, by każdy z odwiedzających nas regularnie gości mógł zachwycić się nową potrawą. Menu jest różnorodne, a szef kuchni Mirosław Gutowski zachęca do degustowania swoich autorskich dań. Nasz zespół pozostaje w gotowości, aby przygotować posiłki także dla osób, które muszę się trzymać indywidualnej diety, w tym wszelkich zaleceń dietetycznych.

Różnorodność i indywidualne preferencje
Śniadaniowy bufet

Śniadaniowy bufet

Codziennie rano serwujemy bogaty wybór potraw śniadaniowych. Od pełnego przekroju serów i wędlin, warzyw i owoców, przez dania na ciepło, różnorakie koktajle, tradycyjną owsiankę do słodkich naleśników i gofrów, które przygotowujemy na świeżo. Tak, by można było przy kubku aromatycznej kawy lub świeżo parzonej herbaty dobrze zacząć dzień.

Domowa wędzarnia

Wegańskie pasztety z warzyw, aromatyczne wędliny, wędzone kiełbasy, marynaty i kiszonki - szereg produktów, szczególnie tych serwowanych podczas śniadań, to nasze własne wyroby. Na terenie obiektu znajduje się wędzarnia, z której chętnie korzystamy, aby móc zaserwować gościom produkty naturalne, przygotowane wedle idei slow food.

Domowa wędzarnia
Sielankowe piwo

Sielankowe piwo

Dzięki współpracy z lokalnym browarem rzemieślniczym można u nas raczyć się niedostępnym nigdzie indziej Piwem Sielankowym. Stworzyliśmy trzy wersje - lekkie, pachnące świeżością jabłka, idealne na letnie dni, zimowego gryczanego grzańca i bezalkoholowy unikat, będący autorskim połączeniem soku z jabłek z chmielem. W letnie dni na naszym słonecznym tarasie smakuje wybornie, ale polecamy także na wynos!

Piknik pod chmurką

W sezonie letnim możesz delektować się posiłkiem na świeżym powietrzu. Na naszym słonecznym tarasie lub… łące. Na życzenie, nasza kuchnia przygotuje kosze piknikowe pełne przeróżnych pyszności. Które najlepiej smakują w zacisznym miejscu w sąsiedztwie lasu, nad rzeką lub na tarasie naszych domków nad strumykiem.

 

Piknik pod chmurką

Certyfikat „Jabłko na widelcu”

 

Okolice Warki nazywane są największym sadem Europy, a jadąc do nas od strony Warszawy mija się ciągnące się po horyzont sady jabłkowe. Soczystej zielono-czerwonej nie mogło zabraknąć u nas w kuchni, szczególnie że zostaliśmy uhonorowani potwierdzającym korzystanie z lokalnego dziedzictwa certyfikatem „Jabłko na widelcu”. Nie pozostaje nic innego, jak wybrać na deser sielankową szarlotkę na ciepło z lodami waniliowymi.

 

 

 

 

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close